g
2nd
year
DIPLOMATICO Anniversary
eGoVisa is happy to announce the 2nd anniversay of Diplomatico, the worlds first portal dedicated to the international diplomatic community.
Members
250,567
Outposts
49,883+
News & Events
52,171+

VISAPORT – SVĚTOVĚ PRVNÍ CLOUDOVÉ ÚLOŽIŠTĚ URČENÉ PRO MINISTERSTVA ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ A VELVYSLANECTVÍ

Vláda je uprostřed zásadní transformace, poháněná inovativními myšlenkami a odhodláním se zlepšit. Nový model staví na první místo potřeby občanů, ne úřadů – předvídá, přizpůsobuje se a poskytuje inteligentní služby tam a tehdy, když je někdo potřebuje. Zefektivnění procesů, snížení nákladů, zvýšení bezpečnosti a zajištění vysoce kvalitních služeb pro občany – požadavky kladené na veřejný sektor jsou vyšší než kdykoli předtím. Na pomoc ministerstvům zahraničí a velvyslanectvím přichází VisaPort, který nabízí cloudové portfolio šité na míru těmto potřebám. Cloudové úložiště VisaPort pomáhá ministerstvům odpovídat měnícím se potřebám, otevírat nové pohledy a řídit produktivitu v propojeném světě. Ať mají jakékoliv specifické byznysové potřeby, mohou ministerstva stále využít platformy VisaPort pro splnění svých priorit a úkolů.

VisaPort představuje model „softwaru na vyžádání“, který je licencován na bázi předplatného, což je provozováno centrem. Je to systém vyřízování vízových žádostí v rámci e-vlády, který byl vytvořen za účelem zajištění standardizovaného společného rámce pro všechny strany vízového procesu. Tento rámec využívá informační technologii, aby poskytl pragmatickou, logickou a srozumitelnou strukturu, která je zaměřená na snížení nákladů a rizik spojených s provozem informační technologie, přičemž se snaží držet krok s globální internetovou revolucí.

VisaPort proměňuje pocit žadatele, který prochází vízovým procesem. Zefektivňuje způsob, kterým osoba získává informace, poskytuje otisky prstů, stanoví termíny schůzek, platí vízové poplatky, sjednává pohovor a doručení dokumentů. Realizuje to s větší mírou odpovědnosti, průhlednosti a pomocí služeb pro zákazníky, které obchodní společnosti poskytují konzulárním oddělením po celém světě. Naše řešení umožňuje všem zainteresovaným subjektům jednat v průběhu vízového procesu, aniž by se museli bát o kompatibilitu dat či obětování tak důležitých věcí jako bezpečnost a efektivita. Nabízíme celý soubor online služeb, z nichž každá může být upravena tak, aby odpovídala i těm nejsložitějším potřebám. Pomocí naší technologie mohou ministerstva zahraničí a velvyslanectví budovat e-systémy a řešení za minimálního úsilí, které zabere velmi krátkou dobu, přičemž bude zachována kompatibilita s dalšími státy. Nasazením našeho řešení dokážou ministerstva demystifikovat vízový proces a zároveň poskytnou prvotřídní službu nesrovnatelnou s žádným dalším řešením. Naše produkty a metodologie Vám pomohou postupně a bez rizik přejít z Vaší neefektivní, nákladné a složité IT architektury do našeho cenově dostupného, flexibilního rámce, abyste mohli rychleji dosáhnout značných zlepšení bez přerušení již existujících praktik.

PORTÁL PRO MZV

Komplexní soubor nástrojů, který umožňuje ministerstvům zahraničí spravovat jejich imigrační rozvrhy, upozornění na cesty, požadavky na dokumenty, pasy a zahraniční zastupitelstva a zároveň snižovat počet vízových podvodů. Další funkce zahrnují integrovaný rozvinutý systém správy dokumentů, fixní/digitální registraci majetku a systém sledování.

PORTÁL PRO VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY

Kompletní sada nástrojů, které umožňují plnou každodenní správu Vašeho velvyslanectví a vízového procesu. Od lokalizace vízového procesu do doručení skutečně elektronických vízových dokumentů. Dosáhněte desetinásobného zvýšení výkonu v procesu vyřizování víz bez nutnosti zapojení dalších pracovníků.

APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY A PC

Výkonný soubor aplikací pro zákazníky či žadatele o vízum, které fungují jak na počítači, tak i na chytrých telefonech, jež plně automatizují vízový proces. Zákazníci mohou spravovat své cestovní rezervace a vízum v rámci jednoduchého procesu.

Softwarový balík od VisaPort dokáže uchopit Vaše IT potřeby jako nikdy předtím. Máme za sebou 20 let lídrovství a zkušeností, naše korporativní řešení jsou ideální pro velké a malé vlády, které hledají rozvinuté technologické prostředí za realistické ceny. Všechny moduly našeho softwaru jsou připraveny k nasazení při minimální konfiguraci.

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI

Pracujeme s celou řadou dodavatelů hardwaru, softwaru a finančních služeb.