2nd
year
DIPLOMATICO Anniversary
eGoVisa is happy to announce the 2nd anniversay of Diplomatico, the worlds first portal dedicated to the international diplomatic community.
Members
250,567
Outposts
49,883+
News & Events
52,171+

VisaPort – ПЕРША СВІТОВА ХМАРА РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ МІНІСТЕРСТВ ТА ПОСОЛЬСТВ

Урядування переживає пік глибокої трансформації завдяки інноваційним ідеям та постійному вдосконаленню. Її нова модель задовольняє потреби урядів та громадян, прискорюючи, персоналізуючи та надаючи розумні сервіси не залежно від місця, часу чи особи, що їх потребує. Наша програма створює процеси, що за поміркованої ціни, підвищують безпеку та забезпечують високоякісні сервіси громадянам, в сьогоднішніх умовах високого попиту на публічний сектор. З метою допомогти закордонним міністерствам та посольствам прийняти ці виклики, VisaPort надає сервіс базований на хмарній системі і адаптований спеціально для даних потреб. Хмара VisaPort допомагає міністерствам впоратись із найрізноманітнішими потребами, відкрити новий потенціал та сприяти продуктивному залученню до світових стандартів. Незалежно від специфічних потреб міністерств, система VisaPort може задовольнити будь-які задачі та виклики.

VisaPort – це програмне забезпечення, що постачається на замовлення з ліцензією на основі абонементу, що керується центральною системою. Це - система спрацювання візових заяв електронного урядування розроблена надати нормалізовану, колаборативну структуру, що пов’язує всі гілки системи надання віз. Дана програма спрацьовує інформаційну технологію для забезпечення прагматичної, логічної та цілісної структури, що зменшує витрати і ризик під час її експлуатації, крокуючи в ногу з глобальною інтернет революцією.

ПОРТАЛ МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Зручний набір інструментів, що довзоляє Міністерствам закордонних справ управляти іміграційними реєстрами, опівщееннями про небезпеку, вимоги до документів, паспортів та закордонних представництв, зменшуючи ризик візового шахрайства. Додаткові функції включають комплексну продвинуту систему управління, а також стаціонарний/цифровий реєстр та систему розподілу.

ПОСОЛЬСЬКИЙ ТА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПОРТАЛ

Комплект програмних інструментів, що дозволить щоденно тримати руку на пульсі подій вашого посольства та керувати процесом видачі віз. Від місця візового процесу до видачі дійсного електронного візового документу. Збільшити в десять разів продуктивність візових заяв без участі додаткових кадрів.

ДОДАТКИ СМАРТФОН ТА ПЛАНШЕТ

Потужний набір додатків для користувачів та візових заявників, що працює як на смартфонах так і електронних планшетах, повністю автоматизуючи процес подачі віз з цілковитим географічним покриттям. Користувачі можуть управляти своєю організацією подорожі та візою в одному простому процесі.

Програмне забезпечення VisaPort здатне повністю задовольнити Ваші ІТ потреби. Наші підприємницькі продукти ідеально підходять для крупних та дрібних урядів, що шукають продвинуту технологію за реальною ціною. Всі наші програмні модулі – готові до використання з мінімальною конфігурацією.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ПАРНЕРИ

Ми співпрацюємо з низкою провайдерів у сфері хардвер, програмного забезпечення та надання фінансових послуг.